13 - 14 kwiStart 8:00
Wstęp płatny
 

Podstawowe informacje

Lokalizacja Cicha  7  Poznań, WielkopolskieCicha  7  Poznań, Wielkopolskie
Organizator
RIDER Paweł Ratajczak
RIDER Paweł Ratajczak
Typ Bazar, WyprzedażBazar, Wyprzedaż
Kontakt
Email info@motobazar.poznan.plinfo@motobazar.poznan.pl
Cennik
Bilet wstępu12 / 14 PLN12 / 14 PLN
Jednodniowy -12 zł Dwudniowy -14 zł Dzieci do 12 roku życia i seniorzy - wstęp bezpłatny. Bilety parkingowe - Samochód – 10 zł - Motocykl – 10 zł Bilet wstępu zakupiony w kasie biletowej upoważnia do wejścia na teren Motobazaru. Bilet parkingowy obowiązuje przez jeden dzień Wstęp bezpłatny przysługuje dzieciom do lat 12 za okazaniem legitymacji UWAGA!!! Do wielokrotnego wstępu na teren Motobazaru upoważnia pieczątka przybita na nadgarstku przez pracownika ochrony przy bramie wejściowej

Bazar Poznań to impreza handlowo-wystawiennicza o tematyce motoryzacyjnej. Odbywa się regularnie cztery razy w roku w Poznaniu. Jest jedną z najstarszych i największych tego typu imprez na której wystawcy przedstawiają: motocykle współczesne i klasyczne, skutery, a także zabytkowe samochody, akcesoria, części, gadżety, ubiory, kaski, buty, literaturę, modele, militaria oraz całe mnóstwo innych towarów i eksponatów.

Na terenie Motobazaru można uzyskać fachowe informacje oraz pomoc prawną od rzeczoznawców SIMP.
Moto Bazar Poznań to doskonała okazja do spędzenia czasu w weekend. Licznie przychodzą tu całe rodziny i grupy przyjaciół.

Do dyspozycji naszych gości są liczne punkty gastronomiczne, wydzielone miejsca do biwakowania, darmowe zaplecze sanitarne oraz parkingi w najbliższym otoczeniu imprezy.

Mapa

 
nawigacja
Odległość:Czas:

Komentarze do wydarzenia

 
Ładuje...
Ładuje...
Reklama

© ImprezyMotocyklowe.pl 2013
Designed by Profisoft | Styled with Metro UI CSS